Nabídka thajských masáží a ceník


TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

Tradiční Thajská masáž je starověkým léčitelským uměním.Tento zcela unikátní systém technik spočívá ve stlačování jednotlivých bodů energických drah v těle, čímž podporuje samoléčebné pochody, dále odstraňuje bolest, napětí, migrény, ztuhlost šíje a jiné zdravotní problémy. Při Thajské tradiční masáži masérka protáhne všechny části Vašeho těla a Vy pocítíte maximální regeneraci nejen těla ale i mysli. Tato masáž odbourává stres, podporuje duševní relaxaci a též prospívá krevnímu oběhu.
Před masáží od nás dostanete čistý volný úbor a pak bude už jen na Vás, abyste se nechali unášet masáží za tónů příjemné thajské hudby...

30min499,- Kč
60min799,- Kč
90min1199,- Kč
120min1399,- Kč

OLEJOVÁ MASÁŽ

V Thajsku též nazývána Švédská masáž. Využívá jemných technik vmasirovávání speciálních přírodních olejů do svalstva. Olejová masáž odstraňuje nejen symptomy ale i příčiny zdravotních problémů. Je velmi účinná při odstraňování napětí, blokád a ztuhlosti svalů. Thajská olejová masáž též velmi prospívá pokožce těla, která olej přirozeně vstřebává a dochází tak k maximální regeneraci. Olejová masáž též zlepšuje krevní oběh a navrací tělo do dobré kondice. Vašemu tělu přinese pocit uklidnění a uvolnění.

30min599,- Kč
60min979,- Kč
90min1349,- Kč
120min1690,- Kč

MASÁŽ CHODIDEL

Starověké čínské léčitelské umění. Reflexologie zahrnuje masáž jemným přírodním olejem a také stimulaci specifických bodů na chodidlech. Používá při tom tzv. mapy reflexní zóny. Jemným tlakem prstů masérka působí na reflexologické body na chodidle odpovídající jednotlivým částem těla a orgánům. Reflexologie stimuluje samoléčebné procesy v těle, zlepšuje činnost vnitřních orgánů a zároveň odstraňuje napětí. Po této masáži získáte pocit lehkosti a absolutního uvolnění.

30min499,- Kč
60min799,- Kč

HERBAL MASSAGE (BYLINNÁ MASÁŽ)

Tradiční thajská medicína využívá bylin jako doplněk léčebných masáží. Bylinná masáž je vhodná k odstranění všech svalových bolestí a též zlepšuje krevní oběh bolestivých oblastí. Masérka přikládá na Vaše tělo speciální rozehřáté pytlíčky naplněné bylinami. Teplo tak působí do hloubky svalu a napomáhá k jeho dokonalému uvolnění a k regeneraci.

30min689,- Kč
60min1299,- Kč

HEAD RELAX (RELAXACE PRO MYSL A HLAVU

Jemná tlaková masáž ramen, šíje, hlavy a obličeje. Využívá účinků na centrální nervovou soustavu. Pomáhá při bolestech hlavy, migréně a při ztuhlosti šíje. Masáž hlavy je též účinná pro odbourání stresu. Revitalizuje mysl.

30min569,- Kč

Thajské masáže - kombinace masáží pro nerozhodné

NEVÍTE, PRO KTEROU MASÁŽ SE ROZHODNOUT? VYZKOUŠEJTE NĚKTERÝ Z NAŠICH BALÍČKŮ KOMBINOVANÝCH MASÁŽÍ...


NATURAL RELAX (RELAXACE Z PŘÍRODY)

60min kombinace olejové masáže a masáže chodidel. Má pozitivní vliv na krevní oběh a pomáhá proti stresu.

899,- Kč

ENERGY RELAX (DOBITÍ ENERGIE)

60min kombinace nejúčinnějších technik Thajské a olejové masáže. Zaměřena proti bolestem zad a ztuhlosti svalů. Skvělá relaxace a povzbuzení.

999,- Kč

NATURAL HEALING (LÉČBA Z PŘÍRODY)

60min kombinace Thajské masáže a masáže chodidel. Odstraňuje bolest, zlepšuje rozsah pohybu, uvolňuje energii. Má pozitivní efekt na nervovou soustavu a vnitřní orgány.

950,- Kč

EMPEROR MASSAGE (CÍSAŘSKÁ MASÁŽ)

90min relaxační a posilující masáž. Kombinace vonného prožitku a léčebného doteku Thajské, olejové a bylinné masáže. Podporuje dobrou zdravotní i psychickou kondici. Navozuje dokonalou harmonii mysli i těla.

1650,- Kč